Blog

japonca kursu ankara

Japonların kültürüne olan merakın giderek arttığı günümüzde Japonca kursu almak isteyen kişi sayısında da ciddi bir artış görülmektedir. Gerek Japonların mantalitesini anlamak gerekse bu dili konuşarak farklı iş hayatlarına atılmak için Japonca öğrenimi giderek yaygınlaşmaktadır.

Kursumuzda Japon öğretmenler tarafından verilen kurslar ile birlikte harika bir şekilde bu dili öğrenebilirsiniz. Kaliteli bir eğitim sürecinin ardından sizlerde Japonca öğrenerek hayatınıza bambaşka bir şekilde devam edebilirsiniz.

Japonca dünya geneline bakıldığı zaman oldukça zor öğrenilen dillerin başında gelir. Özellikle gramer kısımları ve telaffuz kısmı son derece zordur. Kursumuz bu nedenle anadili Japonca olan uzman eğitmenler ile çalışmakta ve bu konuda gereken tüm materyaller ile sizlere dil öğretimi yapmaktadır.

Neden Japonca Kursu Almalısınız?

Japonca kursu kapsamında öğrenilecek olan ilk şey Japon alfabesidir. Nasıl ki Türkçe öğrenirken önce alfabeyi öğreniyorsunuz, Japonca içinde bu durum geçerlidir. Bu dili öğrenme kapsamında yapılacak olan işlemlerin hepsi kaliteli bir şekilde verilen eğitim ile sağlanmaktadır. Kursu alarak pek çok kazanıma kavuşabilirsiniz. Bunlar:

  • Japonya’da kaliteli bir eğitim görmek
  • Japonlarla ticaret yapan işletmelerde işe başlamak
  • Japonların kültürünü tanımak
  • Yeni bir dil öğrenmenin keyfine varmak
  • Özgüven depolamak

Bu kazanımlar sonucunda geleceğinizin kısa zamanda ne kadar değiştiğine şaşıracaksınız. Böyle zorlu dili bilen bir nadir Türklerden bir tanesi olarak hayat size şans kapılarını sonuna kadar açacak ve büyük şirketlerde iş başı yapacaksınız.

Ankara Japonca Kursları

Yabancı uyruklu eğitmenler ile birlikte eğitim görmek ve Japoncayı tam olarak öğrenmek için kursumuza müracaat edebilirsiniz. Japonca kursu kapsamında sizlere Ankara’da en kaliteli eğitimleri veriyoruz. Eğitim kurumumuz sizleri sadece kurs zamanlarında değil, aynı zamanda sosyal hayatlarınızda da Japoncayı geliştirmeniz için teşvik etmektedir. Bu kapsamda sınıflarımız ve kurs saatleri ile ilgili detaylar şu şekildedir.

1 – 4 kişilik sınıflar (360 saat eğitim),kursiyere göre ayarlanan programlar

Kaliteli bir eğitim almanın yolu Japonca eğitmenleri tarafından verilen bir eğitimle mümkündür. Japonca gibi dünyanın en zorlu dillerinden bir tanesini öğrenmek ise ancak bu şekilde mümkün olmaktadır.