Blog

Çocuklar için İngilizce

Çocuklara Özel İngilizce Eğitimleri

Kurs hakkında detaylı bilgi için kurs sayfamızı ziyaret edin!
Ziyaret Et

Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Çocuklar İçin İngilizce, dünyada giderek önemini hissettiren bir dil olarak karşımıza çıkıyor. Yaygın bilindiği gibi İngilizce bir dünya dilidir. Geleceğin henüz küçük yaşlarda şekilleneceği çocuklarınıza bu dili öğreterek onların hayata bir sıfır önde başlamasını istemez misiniz? Çocuklar için İngilizce kursu ile birlikte küçük yaşlardan itibaren çocuklara İngilizce dilini öğretme şansınız bulunuyor.

Bilindiği gibi küçük yaşlarda bir şeyleri öğrenmek en kolay olanıdır. 3 yaşından itibaren çocuklara İngilizce kursu verilmeye başlanabilmektedir. Bu yaşlarda uzman eğitmenlerimiz ile birlikte çocuklarınızın İngilizce öğrenmesi için pek çok yöntemi birlikte uyguluyoruz.

Peki, bir kişiye neden küçük yaşlarda bu eğitimler verilmelidir?

  • Çocuklara ne verirseniz onu kısa zamanda geri alırsınız. O nedenle küçük yaşlarda verilen eğitimlerin faydası çok daha büyüktür.
  • Dil öğrenimi için en verimli yaşlar 3 – 7 yaşları olarak kabul görür. Bu yaşlarda alınacak temel bir eğitim ile çocuğunuz İngilizce konusunda oldukça ileri bir düzeye gelecektir.
  • Kursumuzda çocuklar kendi yaşlarına göre sınıflanmaktadır. Farklı yaş gruplarına aynı eğitimi vermek söz konusu olamaz.

Ankara İngilizce Kursları Çocuk İngilizcesi Eğitimleri

İngilizce dilinin öğrenmesi aşamalarında kullanılan bazı teknikler vardır. Bu teknikler çocukların yaşlarına göre değişir. 3 – 6 yaşları arasındaki yazma bilmeyen çocuklara çevremizde gördüğümüz eşyalar ile İngilizce öğretilebilir. Bunun yanında eğlenceli şarkılar ve aktiviteler ile son derece kaliteli bir eğitim almaları sağlanır.

Çocukların bir şeyi yaparken çabuk sıkıldıklarının farkındayız. Bunun için bu işi bir kurs olarak değil, eğlence olarak gösteriyoruz. Çocuklar eğlenceli oyunlar ve aktiviteler arasında İngilizce öğrendiklerinin farkına dahi varamayacaklardır. Çocuklar için İngilizce kursu onların hayatları adına vereceğiniz kararlarda belki de en doğrusu olarak karşınıza çıkmaktadır.

Kursumuz, Çocuklar Ve İngilizce Eğitimleri

Kursumuza gelen bu minikler, kendi yaş kategorilerine göre sınıflandırılmaktadır. Bu kategoriler arasında 3 farklı grup bulunur. Bunlar:

English Gate

3 – 6 yaşları arasında bulunan çocuklarımızı bu sınıflara alarak onlara eğlencenin ve görsel öğelerin bol olduğu bir eğitim veriyoruz. Çocuklar şarkılar, aktiviteler, oyunlar eşliğinde kolayca İngilizce öğrenebiliyorlar.

Kid Gate

7 – 14 yaşları arasındaki çocuklara bu grubumuzda İngilizce öğretiyoruz. Çocuklar, İngilizce öğrenmeyi diğer derslerine göre daha eğlenceli buluyorlar. Yine oyunlar, aktiviteler ile tüm derslerimizi renklendiriyoruz.

Teen Gate

14 – 18 yaşları için bu eğitimlerimiz bulunmaktadır. Teen Gate grubumuz artık İngilizcenin ne kadar önemli olduğunu bilen çocuklar ile doludur. Bu gençlere normal bir derste sıkılacakları eğitimleri oldukça kaliteli ve eğlenceli aktiviteler ile veriyoruz.

Çocuklar için İngilizce kursu bizim için en önemli eğitimlerden bir tanesidir. Onların geleceklerinin şekilleneceği bu eğitimler sonucunda başarıyı yakaladığımız her öğrencimiz ile mutlu oluyoruz. Keyifli aktiviteler, oyunlar ile öğrencilerin bu kurstan keyif almalarını sağlıyoruz.

Çocuklar İçin Online İngilizce

Çocuklar için online İngilizce eğitimlerimize katılın. Birebir ya da 2-4 kişilik gruplar halinde evde İngilizce öğrenebilirler. Ücretsiz demo ders için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçin.