Fransızca, dünya genelinde birçok yerde konuşulan evrensel dillerden bir tanesidir. İspanyolca ve İtalyanca dillerine olan benzerliği ile bu dili öğrenerek diğer dilleri de kısa zamanda öğrenebilirsiniz. Bu nedenle çok avantajlı bir dil olan Fransızca ile birlikte hayatınızın tamamen değiştiğine şahit olacaksınız. Fransızca kursu alarak çok kısa zaman dilimlerinde harika bir ilerleme kazanabilirsiniz.

Avrupa dilleri arasında yer alan Fransızca aslında öğrenmesi çok zevkli olan dillerden bir tanesidir. Ancak elbette her yeni dil gibi sürekli tekrar ve emek istemesinin de göz ardı edilmemesi gerekir. 19. yüzyıldan itibaren konuşulmaya başlanan bu dil ile birlikte Türkçemize dahi pek çok kelime geçmeyi başarmıştır. Dünya ülkeleri arasında yerini sağlam bir şekilde alan Fransa’nın resmi dilini öğrenmek size pek çok şey katacaktır.

Neden Fransızca Kursu Almalısınız?

Bu dili öğrenmek için aslında çok sebep var. Ancak dünya dilleri arasında bulunan bir dili öğrendiğiniz için çokta sorgulama yapmanızı beklemeyiz. Bir dil bir insan, iki dil 2 insan ise bu dil ile birlikte 5 farklı insan olabileceksiniz.

 • Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca gibi dillerinde kolay öğrenilmesini sağlar.
 • Fransa’da kaliteli bir eğitim almak için bu dili öğrenmeniz şarttır.
 • Ülkemizin Fransızlar ile birlikte yaptığı iş olanaklarından faydalanmak için dil öğrenilebilmektedir.

Hem iş hemde eğitim hemde sosyal yönden pek çok avantaja sahip olabileceğiniz bu dili, Fransızca kursu ile rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz. Böylelikle geleceğe yönelik olarak sağlam ve etkili bir adım atmış olursunuz.

Bilişsel Akademi ve Fransızca Kursları

Kursumuz kapsamında tüm kurslarda olduğu gibi Fransızca konusunda da en kaliteli eğitimleri alabilirsiniz. Uzman eğitmenler eşliğinde düzenlenen eğitimlerimize katılarak kısa sürede dil öğrenimini gerçekleştirebilirsiniz. Kursumuz kapsamında alacağınız eğitimler kategorilere ayrılmaktadır. Bilgi verecek olursak;

 • Her dil 6 farklı kategoride ele alınır. Öğrenciler bu kategorilere dil bilgileri ile yerleştirilir.
 • 1 – 3 kişilik sınıflarda toplamda 360 saat eğitim yapılır. Bu eğitimin zamanlarını öğrenci belirler.
 • 10 – 12 kişilik sınıflarda hafta sonları toplamda 8 saat olmak üzere 576 saat eğitim verilir.
 • Kursumuz bünyesinde her yerde Fransızca konuşulduğuna şahit olarak kulak aşinalığı da kazanabilirsiniz.

Ankara Fransızca kursu ile birlikte kısa zamanda harika bir şekilde konuşabilecek, anlayabilecek ve yazabileceksiniz. Kendinizde günden güne bu dilin geliştiğini görecek ve özgüveniniz artacaktır. Uygun fiyatlar eşliğinde kaliteli bir eğitim almak için bizleri tercih edebilirsiniz.

 

Written by 

4 thoughts on “Fransızca Kursu

  1. Özel ders ücretlerimiz alacağınız ders saatine göre değişir. Kurumuza gelin kahvenizi içerken eğitimlerimiz hakkında bilgi verelim.

  1. Fransızca eğitimlerimiz birebir ya da tercihinze göre grup şeklindedir. Grup eğitimlerimiz her ayıl ilk haftası başlar. İngilizce kurslarında farklıdır. Fransızca kurs ücretimiz için sizi kurumuza bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir