Yeni bir dil öğrenimi, değişen dünya standartlarına göre çok daha fazla anlam kazanmıştır. Küçük yaşlarda daha kolay öğrenilebilen yen bir dil için en ideal yaş aralığı 4 – 5 yaşları arasıdır. Eğitim kurumumuzda geleceğinizi şekillendirebilecek çok farklı kurslarımız bulunur.

Kendinizi geliştirmenin bilinen en iyi yollarından bir tanesi olan dil öğrenimi ile birlikte geleceğinizin ne kadar değiştiğini kısa zamanda fark edeceksiniz. Tüm dünyada görülen ekonomik daralma sonrasında yeteneklerinizi geliştirmenin ne kadar önemli olduğunu ve size neler kazandırdığını hemen anlayacaksınız. Yabancı Dil kursları ile birlikte isterseniz Türkiye’de bir firma ile yurtdışı ticareti yapabilir, isterseniz yurtdışında eğitim hayatınıza yön verebilirsiniz.

Yeni bir dil öğrenmek sizlere özgüven, yeni bir gelecek, yere daha sağlam basmak ve dünyadan anında haberdar olmak gibi pek çok getiri sağlayacaktır.

Kursumuz ve Eğitim

Uzman yabancı eğitmenlerimiz tarafından verilen eğitimlerimizde öğretmenlerimizin çoğu kendi anadillerini sizlere öğretmektedir. Kurs içerisinde sadece eğitimini aldığınız dil ile konuşma yapabilirken kurstan ayrıldıktan sonra ise öğrendiklerinizi unutmamanız için sizleri sosyal kanalların çoğundan rahatsız ediyoruz.

Dil kursumuzda yabancı eğitmenlerimize drama ve pedagoji dersleri almış Türk öğretmenlerimizde eşlik etmektedir. Yıllardır hizmet veren eğitim kurumumuz ile birlikte sizlerde kaliteli bir şekilde yeni bir dil öğrenebilirsiniz.

Dil öğrenme amaçları arasında;

  • Akademik kariyer için gerekli olan sınavlar
  • Yurtdışında eğitim görebilmek
  • İş hayatı

Bunlar bulunmaktadır. Eğitim kurumumuz 1- 3 kişilik sınıflarda veya 10 – 12 kişilik sınıflarda kurs verir. Bu sınıfların hepsinde öğrenme garantisi adı altında çalışmaktayız. Eğitim kurumumuzu tercih ederek;

  • Grup indirimlerinden faydalanabilirsiniz. (minimum 3 kişi)
  • Öğrenme garantisi ile uzman eğitmenlerden eğitim alabilirsiniz.
  • Öğrendiklerinizi unutmamanız için kurs dışında da bizlerden destek alabilirsiniz.
  • Kaliteli bir eğitim için gereken bütün materyallerin kullanıldığından emin olabilirsiniz.