İngilizce öğrenmesi oldukça zevkli ve her insanın bir şekilde aşina olduğu bir dildir. Bu dildeki kelimeler bir şekilde bizde yer edindiği için öğrenme konusu da daha rahat olabilmektedir. Ülkemizde bu eğitimler ne kadar sistemsiz bir şekilde ilerlese de İngilizce kursları ile birlikte sizde kısa zamanda dil öğrenimini gerçekleştireceksiniz.

Ülkemizde dil öğrenimi biraz ezberci ve sınavlara yönelik bir şekilde gerçekleştiriliyor. Bu konuda sistemde YDS, YÖKDİL gibi kurslarda başarı sağlayan öğrenciler İngilizce konuşamıyorlar. İşte yanlış burada başlıyor. Anlama ve konuşma yok ancak sınavda başarılı olmak için bilgi ve ezberci bir eğitim var. Bu yanlışları tamamen düzeltmek, her sınav başlangıcında yeniden bir hazırlık evresi geçirmemek için dil öğreniminizi kaliteli bir şekilde yapacağınız eğitim kurumumuza sizleri davet ediyoruz.


Neden İngilizce Eğitimi Almalısınız?

İngilizce dil olarak öğrenmesi kolay olan dillerden bir tanesidir. Kaliteli bir eğitim sonrasında anlama, konuşma ve yazma yeteneğiniz artacaktır. Bunlarla birlikte elbette kursumuz boyunca sizlere Yotube, Facebook ve İnstagram gibi sosyal platformlarda sürekli paylaşım yapıyoruz. Haftada bir kez dahi olsa sizleri telefonla arayarak sohbetler ediyoruz. Sadece kursumuz içerisinde iken değil, kursumuzda olmadığınız zamanlarda da sizinle iletişim kurarak öğrendiklerinizin pekiştirmesini yapıyoruz.

Ankara İngilizce kursları ile birlikte kısa zaman içerisinde bu dili öğreneceksiniz. Dünya dilini konuşmanın verdiği rahatlık ile geleceğinizi inşa etmenin mutluluğu bütün bedeninizi kaplayacaktır. İngilizce gibi bir dili öğrenerek hayatınıza yeniden bir yol çizebilirsiniz.

Ankara İngilizce Kursları Akademik Dil Eğitimleri (YDS, YÖKDİL, TOEFL, IELTS)

Kursumuz boyunca sizleri pek çok sürpriz beklemektedir. Alışılagelmiş bir eğitim düzeninden tamamen çıkıyoruz.

 • Sosyal medya platformlarını aktif olarak kullanıyoruz.
 • Whatsapp iletişim aracından sizlere İngilizce yazarak cevap vermenizi bekliyoruz.
 • Canımız sıkılırsa bir restorana, canımız isterse alışveriş merkezine giderek sosyal hayatta bir eğitime çıkıyoruz.
 • Dil öğrenimi konusunda garanti veriyoruz.

Ankara İngilizce kursu dilerseniz 1 – 3 kişilik sınıflarda 360 saat eğitim verirken dilerseniz 10 – 12 kişilik sınıflarda 576 saat eğitim veriyoruz. Eğitim kurumumuza geldiğiniz zaman dil bilginizi anlamak için sizinle sohbet ediyor ve 6 farklı kategoriden hangisi ile başlamanız gerektiğine karar veriyoruz.

Ankara’ da İngilizce Özel Ders Hemen Ara 0312 433 82 00

Dünya dili olarak kabul edilen İngilizce ile birlikte sizde bu dili konuşmanın, yazmanın ve anlamanın ne kadar kolay olduğunu keşfetmeye hazır mısınız? Yabancı dil öğrenmek her zaman için büyük bir avantaj sağlar. Özellikle günümüz koşullarında bu bir avantaj olmaktan çıkarak yavaş yavaş mecburiyet halini almıştır. İşte bundan dolayı eğitim kurumumuza gelerek Ankara’ da İngilizce özel ders almak istediğinizi söyleyebilirsiniz.

Bu ders kapsamında sizlere oldukça başarılı eğitimler verilmektedir. Eğitim anlayışımızdan kısaca bahsedersek şunları söyleyebiliriz.

 • İngilizce eğitimlerimiz oldukça neşeli ve aktiviteli bir şekilde devam etmektedir.
 • 4 yaşından itibaren çocuklarınızı getirebilir ve onlara dil öğrenimi sağlayabilirsiniz.
 • Eğitimlerimiz boyunca YDS, IELTS, okul sınavları, yurt dışında yaşama gibi konularda sizlere başarılı bir ders anlatımı sağlanır.
 • Sadece eğitim kurumumuzda değil, bazı zamanlarda derslerimiz dışarıda da işlenir. Günlük hayatta karşılaştıklarınıza İngilizce yorumlarla ve söylemlerle katılabilirsiniz. Hocalarımızla dışarıda mükemmel bir gün geçirmek istemez misiniz?

Görsel ve işitsel olarak bütün tekniklerin kullanıldığı Online İngilizce özel ders ile birlikte sizlerde harika zamanlar geçireceksiniz. Bu dilin ne kadar kolay bir şekilde konuşulduğunu, anlaşılabildiğini duydukça şaşıracaksınız.

Kursumuz ve İngilizce Özel Ders

Eğitim kurumumuzda yabancı uyruklu hocalarımızla birlikte sizlere İngilizce öğretiyoruz. Genel olarak 5 aşamada geçen bu kurs süresince sizin bilgi durumunuza göre en uygun aşamadan sizleri başlatıyoruz.

 • Başlangıç Seviyesi: İngilizce ile tanışılan ve dil hakkında en temel bilgilerin edinildiği seviyedir.
 • Pre-İntermediate Seviyesi: Dil ile artık daha içli dışlı olursunuz ve dil kullanım alanlarınız çok daha genişler.
 • İntermediate Seviyesi: Dilin tüm incelikleri öğrenilirken kelime hazneniz genişler ve kendinizi ifade etmeye başlarsınız.
 • Upper-İntermediate Seviyesi: Burada hatasız ve akıcı bir şekilde dil konuşmak gerçekleştirilir. Öğrenci artık profesyonel olarak bu dili konuşmaya başlamıştır.
 • Advanced Seviyesi: Artık bu aşamada anadilinizin İngilizce olduğunu söylesek sanırım sizinde diyecek bir şeyiniz kalmaz.

İngilizce özel ders ile birlikte yukarıdaki seviyelerden bir tanesi ile sizleri başlatarak profesyonel bir şekilde bu dili öğrenmenizi sağlıyoruz. Eğer sınavlarda başarılı olmak istiyorsanız onun içinde özel ders anlatım tekniklerimiz bulunmaktadır. İngilizce’nin ezber değil mantık işi olduğunu ilk defa bizde göreceksiniz.

İngilizce Kursuna Katılanların İlgilendiği Diğer Eğitimler

İngilizce ve Kariyeriniz

İngilizce yıllardır ülkemizde sorun. Düşünün okullarda yapılan ders saatlerini, kullanılan kaynakları… Birileri sanki bu işten çok karlı çıkıyor. İngilizce ya da farklı bir dil öğrenmek istiyorsanız o dili hayatınıza alacaksınız. O dille günlük yaşamınızı idare etmeyi başarmalısınız.

İngilizce ve kariyer dedik ama bugün İngilizce bilmek çok farkındalık yaratmamakta. Bu sözlerimizi yanlış anlamayın. Dünyada herkes İngilizce biliyor gibi bir algı başladı. Bu erozyon için bir çok ülke vatandaşları çok ileri düzeyde İngilizce bilmesine rağmen kendi ana dilini her yerde kullanmaya çalışıyor.

İngilizce’ nin kariyerinizi etkilemesini istiyorsanız, elinizde alığınız puanı belgelendiren bir sertifika olması önemli ama yeterli değil. YDS‘ den adam 90 almış, YÖKDİL‘ den 95 almış ama iki kelimeyi bir araya getirip konuşamıyor.

İngilizce konuşursanız kariyerinizde büyük bir engeli kaldırmış olursunuz. Sizlerin kısa sürede İngilizce konuşmayı öğrenmesi için butik İngilizce eğitimleri veriyoruz. Ankara İngilizce kursları ile kariyerinizde hızlı adımlar atın.

Evde Online İngilizce Kursları

Yanlış duymadınız evde İngilizce eğitimi alabilirsiniz.  Evde online İngilizce eğitimlerimiz birebir ya da 2-4 kişilik gruplardan oluşan butik yabancı dil eğitimleridir. Çok fazla katılımcı olmadığı için oldukça verimli derslerdir. Ücretsiz demo ders alabilirsiniz. Bunun için bizi arayın; 03124338200