All instructors

Mertcan Teacher

İngilizce

Alanında uzman eğitmenlerden ders almak için sizi önce onlarla tanışmaya davet ediyoruz. Genel İngilizce ve çocuk İngilizce kurslarında sizleri demo derslerime davet ediyorum.

Mine Öğretmen

Çocuklar İçin İngilizce

Çocuk gelişimi uzmanımızdır. Çocuklar için İngilizce olmak üzere ilkokul okuma-yazma, disleksi gibi eğitimlerde öğretmenlerimizle koordineli çalışır. Aynı zamanda kurumumuzun idarecilerindendir.

Ayana Teacher

Fransızca&Korece

Dil aşığı öğretmenimiz Fransızca, İngilizce, Korece eğitimleri vermektedir. Ayana Teacher’ dan ders almak isteyenler ücret ödemeden demo ders talep edebilir.

Mina Öğretmen

Genel İngilizce

Çocuklar için İngilizce ve genel İngilizce eğitimleri vermektedir. Mina öğretmenimiz ile çok kısa sürede akıcı İngilizce konuşabilirsiniz. Ücretsiz demo ders için randevu alın.

Olga Öğretmen

Rusça

Olga öğretmenimiz Rusça eğitimlerimize girmektedir. Ana dili Rusça olan ve uzun yıllar bu eğitimleri vermiş tecrübeli bir eğitmenimizdir. oldukça disipli olup siz söylemeden evde de Rusça çalışma programınızı size verir ve her gün kontrol eder.

Adam Teacher

İngilizce

Adam Teacher kurumuzda ileri seviye İngilizce eğitimlerine ve İngilizce konuşma derslerine girmektedir. IELTS, TOEFL eğitimleri veren Adam Teacher alanında oldukça tecrübeli bir eğitmendir. Ücretsiz demo derslere katılıp öğretmenimizle tanışabilirsiniz.

Delfo

İspanyolca

İkinci dil olarak İspanyolca öğrenmeye ne dersiniz? Delfo öğretmenimiz ile online ya da yüz yüze İspanyolca dersleri. İspanyolca kurslarımız 1-4 kişiden oluşmaktadır.

Michael Teacher

İngilizce

IELTS, TOEFL, SAT, GRE, GMAT eğitimleri vermekte olan öğretmenimiz ileri düzeyde İngilizce akademik dil sınıfları eğitimlerimize girmektedir. Hazırlık atlama eğitimleri de veren öğretmenimizle tanışmak için demo ders talep edebilirsiniz.