İnsanların kendisini geliştirme kapsamında yaptıkları işlerden bir tanesi de elbette yeni bir dil öğrenmekten geçer. Bu dili öğrenmenin amaçları değişse de sonucu her zaman için insan üzerinde gelişim demektir. Rusça kursu alarak sizlerde kısa zamanda Rusların meşhur dilini konuşmaya başlayabilirsiniz.

Rusya, ülkemizde son yıllarda oldukça popüler bir hale gelmeye başlamıştır. Türki Cumhuriyetleri dediğimiz ve bir zamanlarda Beyaz Rusya olarak anılan yerler başta olmak üzere pek çok yerde bu dil konuşulmaktadır. Bu nedenle ülkemizde Rusça’ya karşı her zaman için bir ilgi ve cazibe vardır.

Neden Rusça Kursu Almalısınız?

Ülkemiz hem Türki Cumhuriyetleri ile hemde Rusya ile oldukça yakın ilişkilere sahiptir. Bu bağlamda iki ülke arasında gerçekleşen ilişkiler şu şekildedir.

  • İş gereği Rusya’da çalışma yapabilirsiniz. Özellikle inşaat ve gıda sektörü ile Rusya ile içli dışlıyız. Bu çalışma çerçevesinde dil öğrenimi elbette zorunludur.
  • Turizm açısından Rus turistler her yıl ülkemize gelmektedir. Bir yıl boyunca milyonlarca turistin geldiğini düşünürsek ülkemizde dahi Rusça bilmek önemli bir avantajdır.
  • Bu dili bilerek Rusya ile ticaret yapan şirketlerde iş sahibi olabilirsiniz.
  • Rusya, dünyanın en önemli eğitim merkezlerinden bir tanesine sahiptir. Gerekirse buraya eğitim sebebi ile dahi gidebilirsiniz. Bu zamanlarda da Rusça bilmek önemlidir.

Yukarıdaki nedenlerden dolayı Rusça kursu almak, bu dili öğrenmek size sosyal ve iş hayatınızda büyük bir avantaj sağlar.

Bilişsel Akademi ve Rusça Kursları

Kursumuzda uzman eğitmenler ile birlikte kaliteli bir eğitim verilmektedir. Her an size Rusça öğretimi için hazırsanız, biz size bu olanağı sağlayacağız. Sadece kursumuz içerisinde değil, dışarıda iken de bu dili öğrenmeye devam edeceksiniz.

  • 1 – 3, 10 – 12 kişilik sınıflar
  • Hafta sonu 2 gün toplamda 8 saat eğitim (10-12 kişilik sınıflarda)
  • Öğrenme garantisi
  • Toplam 6 seviye (12 – 18 ay sürekli eğitim)

Yukarıdaki gibi kaliteli eğitimlerimizi almak ve daha fazlası konusunda bilgi almak için eğitim kurumumuza gelebilirsiniz. Öğrenme garantili olan kurslarımız sonunda sizlerde Rusça konuşmaya hazır olacaksınız.

 

 

Written by 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir